14 Ağustos 2011 Pazar

Çilek Genç Odası Takımı Modelleri

Kaliteden ödün vermeden fiyatıyla da herkesin maddi durumuna hitap eden genç odası modellerinden çilek mobilya markası mobilyada ve yatak odası modellerinde lider bir marka olma yolunda ilerliyor. Özellikle genç kızlar için çok yenilikçi modellere ve zengin çeşitlere sahip olan çilek mobilya markası genç odaları modelleriyle de gençlerimizin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Çilek markası Genç Odası Takımı Modelleri üretmekle kalmayıp yatak odası modelleri çocuk odası modelleri ve mobilya eşyalarının bir çoğunun da imalatına başlamıştır. Değerli geçlerimiz çilek markalı genç odaları takımlarından beğenebileceğiniz bazı örneklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hoşunuza giden benim olsun dediğiniz genç odası takımlarından istediğinizi çilek mobilya mağazalarından alabilirsiniz.
Bej ve sütlü kahve tonlarıyla sade ve şık duran genç odası takımı damalı modeli ve kullanışlı şekli ile geniş odalarda rahatlıkla dizayn edebileceğiniz çilek genç odası modelidir.
Pembe ve lila tonlarının hakim olduğu bu genç odası modeli kız çocukları için dizayn edilmiş olup çift katlı ranzası ile de iki kardeşin kullanabileceği güzel bir çilek odası modelidir..
Bu iki resimde ise, çalışma masasının çok amaçlı şekilde kullanılabileceği ve geniş gardrop modeli ile çilek odasının rahat kullanılacak model olduğunu yansıtmaktadır.
Bu çilek odası modeli ise yine kız çocukları için tasarlanmış iki kişinin kullanabileceği alttan yana çekmeli yatak olan bazası ile farklı bir tasarım şeklidir..
Fuşya rengi ile lilanın uyumu ancak bu kadar güzel durur tabi araya beyazda eklendiği zaman çok şık duran kız çocukları için hazırlanmış bu genç odası modeli gülenyüz figürleri ile de tamamlanarak genç kızların çok seveceği modeller arasında yer alacaktır..
Evet buda biricik prensesleriniz için hazırlanmış çok şirin ve havalı duran bir genç odası modeli olup edalı ve havalı genç kızların tercih edeceği modelerden biri olup farklı dizaynı ile de çok şık duran bir çilek genç odası modelidir..
Bu modelimizde genç kızların hayal edebileceği şekilde tasarlanmış ışıl ışıl parlayan bir model olup,aynalı dolabı,tüllü karyolası,makyaj aynası,kitaplığı ile tamamlanmış geniş odalarda çok hoş duracak çilek genç odası modelidir..
Bir başka genç odası modelimiz ise pembe ve renklerden oluşan kalp ve şirin kurbağa figürleri ile de renkli renki genç ruhunu yansıtan cıvıl cıvıl bir genç kız çilek odası modelidir..
Evet genç beyler bu da sizler için tasarlanmış mavi ve bej tonlarındaki şifonyer,ranza, komidin,çalışma masası ve iki kapılı dolabı ile ferah ve şık duran erkek çocukları için dizayn edilmiş bir çilek odası modelidir..
Şeker pembesi rengi ile çok sevimli duran bu model kız çocuklarının hayranlıkla alıp odasını dizmek isteyeceği bir çilek odası modelidir..
Yeşilin farklı tonu ile dikkat çeken bu model geniş odalar için rahat rahat kullanılabilecek bir çilek genç odası modelidir..
Bu da yine genç beyler için tasarlanmış bir model olup mavi ve beyaz renklerin uyumu ve şıklığı dışında göz şeklindeki değişik kulp modeli ile de farklı ama harika tasarımlardan biri olan çilek genç odası modelidir...
Küçük odalar için tasarlanmış olup bu model iki kardeşin kullanabileceği iki katlı ranzası ve araya kondurulmuş çalışma masası ve iki kapılı dolabı ile yine farklı tasarımlardan biri olan çilek odası modelidir..
Bej ve hardal tonlarındaki uyumun nasıl sağlandığını gösteren bu çilek odası modeli ferah ve sadeliği seven gençlerimizin; ferah ve sade tasarımı ile yine kullanışlı ve şık duran çilek odası modellerindendir...

0 yorum:

Yorum Gönder

Marka Modelleri